FUARLAR ve ETKİNLİKLER

Boat Show Tuzla 2014


Dünyanın en önemli fuarları arasında gösterilen Boat Show Tuzla Deniz Fuarı için 100 kişilik bir inşaat ekibi gece gündüz demeden çalışıyor. Hazırlıkların büyük ölçüde tamamlandığı fuar alanına tekneler getirilmeye başlayacak. Kapalı alanı 4 Hall’den oluşacak olan fuarda, 20 m' den büyük tekneler denizde sergilenebilecek.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2014


Denizcilik sektörünün kalbinin atacağı, başlayacak Boat Show Tuzla Kara Fuarı için, Viaport Marina’ya dünyanın en büyük geçici mega yapısı kuruluyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Boat Show Tuzla, hem karada hem denizde ziyaretçisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 150’den fazla firmanın katılım sağlayacağı fuara, 75 bin’e yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Kendi evinde, kendi fuarını düzenleyen Via Fuarcılık, Boat Show Tuzla ile sektörün lider tekne, marin ekipman ve aksesuar firmalarını bir araya getiriyor. Dünyanın en büyük geçici mega yapısının kurulduğu Viaport Marina’da, inşaat alanında da bir rekor gerçekleştiriliyor. 35 bin metrekarelik geçici mega yapının kurulumu 20 gün gibi bir sürede tamamlanıyor.

Devamını Oku

CNR Boat Show 2014


Karada yapılan Dünya’nın 2. en büyük fuarında, milyonlarca lira değerindeki süper lüks yatların yanı sıra sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri, römorklar, tekne boya malzemeleri, motorlar gibi sektöre ilişkin tüm aksesuar – ekipmanlar ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Devamını Oku

Telefon

Whatsapp

Mesaj