HABERLER

Boat Show Tuzla 2014


Denizcilik sektörünün kalbinin atacağı, başlayacak Boat Show Tuzla Kara Fuarı için, Viaport Marina’ya dünyanın en büyük geçici mega yapısı kuruluyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Boat Show Tuzla, hem karada hem denizde ziyaretçisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 150’den fazla firmanın katılım sağlayacağı fuara, 75 bin’e yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Kendi evinde, kendi fuarını düzenleyen Via Fuarcılık, Boat Show Tuzla ile sektörün lider tekne, marin ekipman ve aksesuar firmalarını bir araya getiriyor. Dünyanın en büyük geçici mega yapısının kurulduğu Viaport Marina’da, inşaat alanında da bir rekor gerçekleştiriliyor. 35 bin metrekarelik geçici mega yapının kurulumu 20 gün gibi bir sürede tamamlanıyor.

Devamını Oku

CNR Boat Show 2013


Avrasya Boat Show Fuar’ı öncesi düzenlenen basın toplantısında fuarla ilgili açıklamalarda bulunan CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, “Bu sene fuara 125 binin üzerinde ziyaretçi bekliyoruz. Sosyal medya üzerinden yaptığımız çalışmaların sonucunu alacağız.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2013


Boat Show Tuzla 2013 - Deniz Boat Show Organizasyonuna Via Fuarcılık ile taşımaya karar verdi. Via Fuarcılık, kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirketi olarak fuarcılık sektörüne giriş yaptı.

Devamını Oku

 


Telefon

Whatsapp

Mesaj