FUARLAR ve ETKİNLİKLER

Marmara Boat Show 2020


22-26 Ocak 2020 tarihleri arasında “Kocaeli Yaza Erken Merhaba Diyor “ sloganı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek MARMARA BOAT SHOW, MARMARA BİSİKLET ve MOTOSİKLET EKİPMANLARI, MARMARA DOĞA ve AV SPORLARI, MARMARA KAMP ve KARAVAN SHOW Fuarlarına ev sahipliği yapacak olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi, açık hava tutkunlarını yılın ilk etkinliği ile bir araya getirecek.

Devamını Oku

CNR Yacht Festival başladı.


Yeni nesil tasarımların görücüye çıkacağı CNR Yacht Festival, 16 - 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda kapılarını açıyor. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen teknelerin sergileneceği festivale 25 binin üzerinde ziyaretçi katılımı bekleniyor.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2019


Tekne fuarı, 02-05 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında Exposhipping markası olan Viaport Marina Tuzla’da tek bir çatı altında gerçekleşecek. Fuarlar aracılığıyla; Pek çok sektörde, öncelikle ticarette ve daha sonra Türkiye’de denizcilik sektörü üzerine yeni ve başarılı fuarlar geliştirmek amacıyla kurulan Boat Show Tuzla Viaport Marina’da gerçekleşecek. Her yıl 2 defa karada ve denizde yapılan Boat Show Tuzla için ilkbahar ve sonbahar dönemi olmak üzere gerçekleşecek olan fuar için Safter Marin olarak teknelerimizi sergileyeceğiz.

Devamını Oku

Telefon

Whatsapp

Mesaj