HABERLER

Boat Show Tuzla 2019


Tekne fuarı, 02-05 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında Exposhipping markası olan Viaport Marina Tuzla’da tek bir çatı altında gerçekleşecek. Fuarlar aracılığıyla; Pek çok sektörde, öncelikle ticarette ve daha sonra Türkiye’de denizcilik sektörü üzerine yeni ve başarılı fuarlar geliştirmek amacıyla kurulan Boat Show Tuzla Viaport Marina’da gerçekleşecek. Her yıl 2 defa karada ve denizde yapılan Boat Show Tuzla için ilkbahar ve sonbahar dönemi olmak üzere gerçekleşecek olan fuar için Safter Marin olarak teknelerimizi sergileyeceğiz.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2019 - İlkbahar


VİA Fuarcılık organizasyonu ile 35.000 m 2 kapalı alan oluşturularak gerçekleştirilecek olan Boat Show Tuzla Fuarı , sektörün lider firmalarının da katılımı ile 07 – 15 Mart 2020 tarihlerinde Viaport Marina, Tuzla’da. Via Fuarcılık, Toplamda 75.000 m 2 ’lik kara ve deniz alanıyla denizcilik sektörünü yine kendi evinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2018


17-25 Şubat tarihlerinde, Viaport Marinada düzenlenecek Boat Show Tuzla Bu yıl ilki düzenlenecek olan Boat Show Tuzla, 17 – 25 Şubat tarihleri arasında ziyaretçisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 150’den fazla firmanın katılım sağlayacağı fuara, 75 bin’e yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. 20m den büyük tekneler deniz alanında sergilenebilecek. Ziyaretçilerin fuarı rahatça gezebilmeleri adına birbiriyle bağlantılı 4 ayrı salondan oluşan Boat Show Tuzla teknelerin daha rahat sergilenmesine olanak tanıyor. Siz tekne severlerle buluşmak için Safter Marin olarak Boat Show Tuzla Viaport’ da yerimizi alacağız. Tekne severlere duyurulur.

Devamını Oku

 


Telefon

Whatsapp

Mesaj