HABERLER

CNR Boat Show 2020 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı

CNR Avrasya Boat Show 2020'de yine sektörün buluşma noktası olacak.

Türk denizcilik sektörünün en prestijli fuarı CNR Avrasya Boat Show her yıl olduğu gibi 2020'de de dünya denizcilik sektörünün önde gelen binlerce markasına ev sahipliği yapacak. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde organize edilen CNR Avrasya Boat Show 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihlerinde CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Devamını Oku

Marmara Boat Show 2020


22-26 Ocak 2020 tarihleri arasında “Kocaeli Yaza Erken Merhaba Diyor “ sloganı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek MARMARA BOAT SHOW, MARMARA BİSİKLET ve MOTOSİKLET EKİPMANLARI, MARMARA DOĞA ve AV SPORLARI, MARMARA KAMP ve KARAVAN SHOW Fuarlarına ev sahipliği yapacak olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi, açık hava tutkunlarını yılın ilk etkinliği ile bir araya getirecek.

Devamını Oku

CNR Yacht Festival başladı.


Yeni nesil tasarımların görücüye çıkacağı CNR Yacht Festival, 16 - 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda kapılarını açıyor. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen teknelerin sergileneceği festivale 25 binin üzerinde ziyaretçi katılımı bekleniyor.

Devamını Oku

 


Telefon

Whatsapp

Mesaj