HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Herşey Denizleri Sevmekle Başladı... 2003 yılından beri gezi amaçlı tekne üretimi ve farklı alanlardaki yatırımları ile 8000 m2'si kapalı, 6000 m2'si açık olmak üzere toplamda 14,000 m2'lik modern üretim tesisinde faaliyet gösteren Safter Marine, sahip olduğu iç dinamik ve tecrübesi ile denizciliğe olan tutkusunu birleştirerek, üretmiş olduğu tekne modelleriyle deniz severlerin her zaman takdirini kazanmıştır.

Safter Marin, kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Teknolojik alt yapısını sürekli geliştirerek, üretim kapasitesini her geçen yıl arttıran firmamız, 11-24 ft aralığında gezi tekneleri üretmektedir.

SAFTER

MİSYONUMUZ

Herkesi tekne sahibi yapma misyonu ve denize olan tutkumuzu birleştirerek, dünya sularında özel tasarım teknelerimizi kaliteli üretim anlayışı ile standartı lüks hale getirmektir.

SAFTER

VİZYONUMUZ

Denizcilik sektöründe fiber tekne teknolojisini kullanarak, yetenekli ve tecrübeli zanaatkarlarımızın emeğini müşterilerimizin istek ve tutkularını üstün kalite, hizmet anlayışı ile üreterek sektörün öncüsü olmaktır.

SAFTER

BAYİ AĞIMIZ


Telefon

Whatsapp

Mesaj