FUARLAR ve ETKİNLİKLER

Boat Show Tuzla 2017


Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı, 04-09 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da deniz tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği Uluslararası Boat Show Eurasia, 04-09 Ekim 2017 tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da düzenlenecek.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2017 - Kara


Boat Show Eurasia, düzenlediği tüm fuarlarda yerli ziyaretçinin yanı sıra sektörün hedefinde olan yabancı ziyaretçiler içinde kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2016


Denizcilik sektörünü “Deniz üzerinde” buluşturan ve Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği Boat Show Eurasia 27 Eylül’de Tuzla Viaport Marina, Tuzla’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Denizde düzenlenen dünyanın en büyük fuarları arasında yer alan Boat Show Eurasia Viaport Marina’da, 200’den fazla yerli ve yabancı markanın özel tasarım tekneleri deniz üzerinde görücüye çıkıyor. Uluslararası yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Boat Show Eurasia Fuarı, bu yıl fuar alanının 100 bin M²’ye ulaşması bekleniyor. Yatçılık dünyasının rotasını İstanbul’a çevirdiği dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Boat Show Eurasia Fuarı, 27 Eylül’de Viaport Marina’da kapılarını açacak. Boyları 5 Metre ile 45 Metre arasında değişen 200’den fazla teknenin deniz tutkunları ile tanışacağı Boat Show Eurasia Fuarı, bu yıl sektörün lider firmasına, Türkiye’nin en yeni ve ileri teknoloji Marinası olan Viaport Marina’nın ev sahipliğinde yapacak.

Devamını Oku

Telefon

Whatsapp

Mesaj