HABERLER

Boat Show Tuzla 2016


Denizcilik sektörünü “Deniz üzerinde” buluşturan ve Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği Boat Show Eurasia 27 Eylül’de Tuzla Viaport Marina, Tuzla’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Denizde düzenlenen dünyanın en büyük fuarları arasında yer alan Boat Show Eurasia Viaport Marina’da, 200’den fazla yerli ve yabancı markanın özel tasarım tekneleri deniz üzerinde görücüye çıkıyor. Uluslararası yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Boat Show Eurasia Fuarı, bu yıl fuar alanının 100 bin M²’ye ulaşması bekleniyor. Yatçılık dünyasının rotasını İstanbul’a çevirdiği dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Boat Show Eurasia Fuarı, 27 Eylül’de Viaport Marina’da kapılarını açacak. Boyları 5 Metre ile 45 Metre arasında değişen 200’den fazla teknenin deniz tutkunları ile tanışacağı Boat Show Eurasia Fuarı, bu yıl sektörün lider firmasına, Türkiye’nin en yeni ve ileri teknoloji Marinası olan Viaport Marina’nın ev sahipliğinde yapacak.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2016


MİLYON DOLARLIK YATLARIN DÜNYA VE TÜRKİYE LANSMANLARI İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA

Denizcilik sektörünün en iyilerinin buluştuğu Boat Show Eurasia’da bu yıl dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarının dünya ve Türkiye lansmanları yapılacak. Yerli üreticilerin de tasarım teknelerinin lansmanlarını yapacağı Boat Show Eurasia’da 30’dan fazla tekne deniz tutkunları ile ilk kez bu fuarda tanışacak. Yat Sektörünün en önemli isimleri arasında yer alan Tezmarin, çok özel bir tasarımı ilk kez Boat Show Eurasia’da görücüye çıkaracak. Sektörün en ünlü markaları arasında olan Top Leisure, Jeanneau markasının yepyeni tasarımının Dünya ve Türkiye lansmanını Boat Show Eurasia’da yapacak. Yine sektörün lider firmalarından Gena Yatçılık Bavaria markasına ait merakla beklenen yeni modelini ilk kez Boat Show Eurasia’da tutkunları ile buluşturacak.

Devamını Oku

Boat Show Tuzla 2015


Yaklaşık 75 bin ziyaretçiyle buluşacak olan, Türkiye ve dünyanın en önemli tekne üreticilerinin katılacağı, 35 bin metrekarelik dünyanın en büyük geçici alanında kurulan Tuzla Boat Show kapılarını açtı. Yapılan bilgilendirmede; fuarda sergilenecek teknelerin toplam tutarının yaklaşık 1 milyar TL’yi bulduğu belirtildi.

Devamını Oku

 


Telefon

Whatsapp

Mesaj