Boat Show Tuzla 2019 - İlkbahar

 

Boat Show Tuzla 2019 başladı.VİA Fuarcılık organizasyonu ile 35.000 m 2 kapalı alan oluşturularak gerçekleştirilecek olan Boat Show Tuzla Fuarı , sektörün lider firmalarının da katılımı ile 07 – 15 Mart 2020 tarihlerinde Viaport Marina, Tuzla’da. Via Fuarcılık, Toplamda 75.000 m 2 ’lik kara ve deniz alanıyla denizcilik sektörünü yine kendi evinde ağırlamaya hazırlanıyor.


Boat Show Tuzla Fuarı, dünyaca ünlü markaların karada ve denizde, 2019 yeni tekne modellerini Dusseldorf’tan sonra ilk defa Viaport Marina, Tuzla’da görüp siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında da en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 300’ün üzerinde tekne karada, 25m den büyük tekneler, katamaranlar Türkiye’de ilk defa kara fuarında denizde sergilenecektir.


– Bu Fuar 5174 sayili kanun geregince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi) denetiminde düzenlenmektedir. Fuar Alanı Viaport Marina / Tuzla Sergilenecek Ürünler Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanlari, charter firmalari, broker firmalar, jetski, motorlar, bot sektörü. Tekne severlerin heyecanla beklediği fuar için Safter Marin olarak teknelerimizi sergileyeceğiz. 

Telefon

Whatsapp

Mesaj