HABERLER

Safter 630 CC Ekonomik Fiyatlar.

40 yılı aşkın süredir sektörünün zirvesinde yer alan Safter Marine ekonomik fiyatlarla “herkesi tekne sahibi yapma” vizyonunu sürdürüyor. 40 yıldır binlerce müşterimizin tekne hayallerini karşılayan Safter Marine, 630 Cabin Cruiser modeliyle de tekne sahibi olmak isteyenlerin hayallerine kavuşmasını kolaylaştırıyor.

Devamını Oku

Safter Marin 750 Eagle ile denizlerin hakimi olun.


          Modern tasarımı, geniş iç hacmi ile yat konforuna hazırlanın. Özel tasarlanan konsolu ile sürat ve kontrol ergonomisi sağlar. Bir çok farklı amaçla kullanılan 750 Eagle sürat teknesi, gezi teknesi olarak tercih edilmektedir. Yat ergonomisinde sürat teknesi heyecanını yaşamak için 750 Eagle’ı tercih edin, denizlerin hakimi olun.

Devamını Oku

Türkiye’nin En iyi Fiber Tekne Üreticisi Safter.

2021 Yılının ilk çeyreğinde üretim ve satış rekoru kıran Safter Marine Türkiye’nin en iyi tekne üreticisi olduğunu tekrar kanıtladı. Safter Marin; Fiber Tekne, Balıkçı Teknesi , Sürat Teknesi , Gezi Teknesi ve diğer tekne modelleri ile müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır. Safter Marin; fiber tekne üretimindeki 45 yıllık tecrübe, kalite ve güvencesi ile en çok tercih edilen fiber tekne üreticisi konumundadır.

Devamını Oku

 


Telefon

Whatsapp

Mesaj