CNR Avrasya Boat Show 2019

CNR Boat Show 2019 tüm görkemi ile başladı.

CNR Avrasya Boat Show tüm görkemiyle açıldı!

CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen ve her yıl deniz tutkunlarının dört gözle beklediği “CNR Avrasya Boat Show 14. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı” başladı.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın VIP açılışını yaptığı fuar, 3 Mart’a kadar devam edecek.

3.500’ün üzerinde deniz aracının yer aldığı fuarda 4 bin liradan 102 milyon liraya kadar fiyat aralığında her bütçeye uygun tekne, yat ve yelkenliler deniz tutkunlarının beğenisine sunuldu.
Dünyanın en prestijli mega yatlarının sergilendiği fuarda, tamamen yerli üretim olan Numarine’in 45 metre uzunluğunda, 102 milyon lira değerinde 45XP modeli, aynı zamanda fuarın en pahalı teknesi olarak öne çıktı.
Deniz severlerin her yıl yoğun ilgi gösterdiği CNR Avrasya Boat Show 14. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, VIP açılışının ardından CNR EXPO Yeşilköy’de başladı.
23 Şubat-3 Mart tarihlerinde tüm ziyaretçilere açık olacak fuarın, VIP açılışını Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan yaptı.
CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde yapılan VIP açılış törenine ayrıca, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve TİM Yönetim Kurulu Üyesi Başaran Bayrak ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Sirkecioğlu katıldı.