Marmara Boat Show Başlıyor.

Marmara Boat Show Başlıyor.

Marmara Boat Show Başlıyor

22-26 Ocak 2020 tarihleri arasında “Kocaeli Yaza Erken Merhaba Diyor“ sloganı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek MARMARA BOAT SHOW, MARMARA BİSİKLET ve MOTOSİKLET EKİPMANLARI, MARMARA DOĞA ve AV SPORLARI, MARMARA KAMP ve KARAVAN SHOW Fuarlarına ev sahipliği yapacak olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi, açık hava tutkunlarını yılın ilk etkinliği ile bir araya getirecek.
30.000 metrekarelik kapalı alanda düzenlenecek olan bu fuarlar, öncelikle çevre illerden ve bölgeden, bununla birlikte ülke genelinden ve özellikle yurt dışından iştirak edecek katılımcılar ve ziyaretçiler ile zenginleştirilecek ikili görüşmeler vesilesi ile ciddi geri dönüşümler sağlanacak bir ortam yaratacak olup özellikle ,iklili ve üçlü iş görüşmeleri ile ticaretin hızlanacağı bir merkez olacaktır.
Tüm doğa, deniz ve araç (Bisiklet-Motosiklet-Off Road) tutkunlarının heyecanla beklediği bu yepyeni organizasyonda Safter Marin olarak yerimizi alacağız. 22-26 Ocak tarihleri arasında Kocaeli Uluslararası Fuar alanında görüşmek üzere.