Deniz Bisikleti

Ucuz Tekne
March 7, 2018
Ucuz Kano
March 7, 2018

Deniz Bisikleti

Deniz bisikleti daha çok göl, su parkı, gölet, plaj gibi yerlerde gezmek, eğlenmek, hoş vakit geçirmek ve aynı zamanda da spor yapmak isteyenlerin tercihi olan bir su taşıtıdır.

Farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde üretilebilen deniz bisikleti modellerinin kimisi sadece suda kimisi ise tekerlekli yapısı sayesinde hem karada hem de suda gidebilmektedir. Daha çok göl, gölet ve plaj gibi yerlerde saatlik kiralamaya verilen deniz bisikleti her zaman eğlence için çok iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi yaz mevsimi olması ve talebinde doğal olarak çok fazla olmasından dolayı deniz bisikleti alırken yapacağınız masrafı çok kısa bir sürede telafi edebileceksiniz.

Hem karada hem de suda giden deniz bisikleti modelleri diğerlerinden farklı geleneksel çark sistemi yerine yeni nesil bir pervaneye sahiptir. Bu sayede bu türdeki deniz bisikleti sığ sularda da güvenli ve keyifli bir sürüşü sizlere sunabilmektedir. Farklı yaşlardaki kullanıcılar tarafından rahatlıkla sürülebilen deniz bisikleti konforlu ve rahat bir kullanıma sahiptir. Ergonomik olarak tasarlanmış olan oturma kısımları ve arkaya yaslanabilmenizi sağlayan tasarımı sayesinde deniz bisikleti ürünümüzü yorulmadan rahatça kullanabilirsiniz.

Yeni nesil ve son teknoloji kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiş olan deniz bisikleti estetik, ergonomik ve rahat kullanımı sayesinde göl, gölet ve plajlarda sizlere keyifli anlar yaşatacaktır. Kir tutmayan yapısı sayesinde deniz bisikleti kolayca temizlenebilir ve UV özelliği sayesinde de ısınmaz ve güneş ışığını yansıtır. Ayrıca tuza karşıda dayanıklı olan deniz bisikleti uzun ömürlü ve dış etkenlere karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

Pedal gücü ile hareket eden deniz bisikleti eğlence, spor, ulaşım, gezinti, balık avlama gibi aktivitelerde kullanmak için çok uygundur. Bireysel kullanımlar için herhangi bir izin yada belge gerektirmeyen deniz bisikleti ayrıca vergiden muaftır herhangi bir yıllık vergisi yoktur.

Deniz Bisikleti Avantajları ve Özellikleri

• Modeline göre değişmekle beraber deniz bisikleti iki ile dört kişiyi güvenle taşıyabilmen özeliğine sahiptir.

• Rahat bir kullanım için deniz bisikleti ayak koyma yerine sahiptir, ayrıca yağmur ve deniz suyunın tahliyesi için tıpaları bulunmaktadır.

• Yeni tasarıma sahip pervane sistemi sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde hareket edebilme kabiliyetine sahiptir.

• Su üstünde rahat bir şekilde hareket edebilmesi için deniz bisikleti tabanı buna göre tasarlanmış ergonomik bir yapıya sahiptir.

• İnip binmesi kolay olan deniz bisikleti ayrıca hafif yapısı sayesinde karaya kolayca çekilebilir.

• Bazı deniz bisikleti modellerinde içecek koyma yerleri bulunmaktadır bu sayede kullanırken yanınıza alacağınız içecekleri bu yerlere koyabilirsiniz.

• Arka basamak bulunan bazı deniz bisikleti modellerine suyun içinde inip binmek mümkün olmaktadır.

Deniz bisikleti modelleri bir çok farklı boy ve genişlikte üretilebilmektedir, ayrıca bir birinden farklı ve renkli modelleri de ürün yelpazemizde yer almaktadır. Ürünlerimizi arasında yer alan modellerin siparişini vermenizden sonra deniz bisikleti en kısa zamanda üretilir ve teslimatı sağlanır. Her zaman kaliteli ve daha iyi tasarımlara sahip deniz bisikleti modelleri üretmek adına firma olarak sürekli ar-ge çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz ve uzman ekibimizinde bu yönde daha iyi ve daha kaliteli ürünler ortaya koyması adına şirket içi ve şirket dışı eğitimlerimize büyük önem vermekteyiz.