Boat Show Tuzla 2011

Boat Show Tuzla – Deniz
Fuar Alanı : Viaport Tuzla Marina
Tarih: 05 – 13 Ekim 2011
Sergilenecek Ürünler : Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, deniz motosikleti, motorlar, bot, tekne elektroniği, sektör dergileri, tekstil ürünleri
Ziyaret Saatleri : 10:00 – 19:00
Beklenen Ziyaretçi : 50.000 +
Katılımcı Firma Adedi : 250 +
Sergilenecek Tekne Adedi : 250 +
Sergilenecek Marka Adedi : 400 +

Sektörün lider tekne distribütör firmaları, tekne üretici firmaları, marin ekipman ve aksesuar firmaları, Charter firmaları da Boat Show Tuzla Fuarı’na katılarak, stoktan teslim satın almak isteyenlere kaçırılmayacak avantajlar sunacak.
Teknesini yenilemek, eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de fuara katılan sektörün güçlü ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak.
Boat Show Tuzla karada ve denizde boyları 3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 200’den fazla teknenin yanı sıra her gün yapılacak farklı etkinliklerle dünya standartlarında Türkiye’de gerçekleşen tek deniz fuarı olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor. Tekne sahibi olmak isteyen herkesin, her zevke göre tekne bulabilecekleri, tekneyi denizde test edebilecekleri Türkiye’ nin en büyük ve deniz üzerindeki tek fuarıdır.